Technologie które wykorzystujemy

W zależności od rodzaju gadżetów stosujemy różne technologie do personalizacji produktu, tak aby uzyskać najlepszą jakość i cenę dla danego gadżetu. Personalizując zamówione produkty stosujemy między innymi metody.

TAMPODRUK

ta metoda umożliwia naniesienie nadruku na większość gadżetów zarówno długopisów jak i pendriwów a kończąc na torbach. Technologia ta umożliwia zadruk na przedmiotach o dowolnych kształtach i rozmiarach a także podłożach takich jak plastik, metal, drewno czy inne tworzywa sztuczne a metoda dedykowana jest zarówno dla małych jak i dużych nakładów.

GRAWER

Technika używana przede wszystkim do produktów wykonanych z metalu i szkła i drewna . Dzięki laserowi znakowanie nanoszone jest za pomocą laseru co czyni je niezwykle trwałym i odpornym na ścieranie, czy warunki atmosferyczne. Metoda ta nie daje możliwości nakładania koloru.

SITODRUK

jedna z najstarszych metod druku gdzie druk nanoszony jest za pomocą siatki z emulsją która wcześniej została poddana działaniu światła UV. Zadruk powstały w wyniku tej metody jest niezwykle trwały, a technologia pozwala na znakowanie takich przedmiotów jak torby, wyroby ze skóry, koszulki, czy kolorowe folie na których należy nałożyć kontrastujący kolor.

TRANSFER CERAMICZNY

zadruk nakładanym jest na dany przedmiot, który następnie wypalony jest w celu utrwalenia go w temperaturze 750 stopni Celsiusza przez co bardzo głęboko wnika w powierzchnię ceramiki tworząc integralną część gotowego produktu. Metoda ta stosowana jest głównie na kubkach dzięki czemu można je bezpiecznie myć w zmywarce.

HAFT KOMPUTEROWY

technika dedykowana do materiałów tekstylnych takich jak: koszulki, czapki, spodnie, polary czy kurtki. Polega ona na wyhaftowaniu na danym produkcie dowolnego znaku graficznego którym najczęściej jest logo. Technologia ta daje możliwość personalizacji ubrań np: imieniem pracownika. Haft jest niezwykle elegancką i subtelną metodą personalizacji a nałożony znak graficzny jest niezwykle trwały.

SUBLIMACJA

jest to proces chemiczny który który jest połączeniem wysokiej temperatury z wysokim ciśnieniem. W wyniku tego procesu projekt wydrukowany wcześniej na specjalnym papierze zostaje przeniesiony na docelową powierzchnię.

DRUK CYFROWY

technologia ta używana jest najczęściej do znakowania płaskich produktów.Technologia ta pozwala perfekcyjnie przenieść stworzony komputerowo projekt dając niemal fotograficzną jakość wydruku. Metoda ta tworzy najwyższej jakości gadżety.

NAKLEJKA EPOKSYDOWA

dzięki zastosowaniu żywicy tworzy się wypukłość i efekt gumowej powłoki. W technologi tej możemy tworzyć dowolne formaty i kształty
 

Jak złożyć zamówienie

Zaakceptuj projekt, termin dostawy oraz wycenę

Opłać zlecenie

Oczekuj swojego zamówienia :)

Każda paczka z towarem jest dobrze zabezpieczona.


Liczymy na to, że zadowolony z realizacji zlecenia Klient to idealny wstęp do nawiązania długofalowej współpracy biznesowej.

Skontaktuj się z nami